narty dla dzieci/juniorskie ROSSIGNOL EXPERIENCE PRO 2020 + Look KIDX 4.5
Używane wyprzedane
Rabat 58%
1 175 zł

500 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY190023
Producent:
ROSSIGNOL
Wiązanie:
Look KIDX 4.5
Dla kogo:
Dziecięce / Juniorskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty, dzięki którym najmłodsi narciarze uczą się łatwiej, szybciej, a jednocześnie z nauki czerpią mnóstwo frajdy. EXPERIENCE PRO pomagają płynnie przechodzić przez kolejne etapy narciarskiej edukacji.

Wyróżniają się zaprojektowanym specjalnie z myślą o dzieciach flexem i profilem rocker. To model, który łatwo odnajdzie się w zróżnicowanych warunkach i terenie, chętnie inicjuje skręty, a przede wszystkim, dostarcza dzieciakom mnóstwo dobrej zabawy.

Dziecięcy model Rossignol, narty Experience Pro W są łatwe w obsłudze, co pozwala odkrywać nowe umiejętności. Ma tolerancyjną konstrukcję opartą na rdzeniu kompozytowym i strukturze CAP dla maksymalnej lekkości i zwrotności. Jego mały przedni rocker pomaga nawet dziecku łatwiej inicjować skręty.

Idealne do rozwijania się we własnym tempie


- Dynamic Core : Mikrokrystaliczny rdzeń, który zapewnia zwiększoną zwinność i żywotność w celu poprawienia wrażeń na śniegu.

- CAP : Dzięki capowej konstrukcji, narty są zwinne, lekkie i bardziej odporne na zdzieranie. Zamiast dodania dodatkowego materiału ścianom bocznym, górna powłoka, oraz laminaty otaczają rdzeń od krawędzi do krawędzi.

- Auto Turn Rocker : konstrukcja stosowana w modelach ALL MOUNTAIN, zakłada podział odcianka Camber / Rocker w proporcji 7 % do 3 %. Rocker zlokalizowany z przydu i tyłu narty powoduje łatwość prowadznia nart w w zmienych warunkach terenowych i sniegowych. Bardzo uniwersalna konstrukcja , idealnie sprawdza się w sytuacji gdy rano narty stsowane są na przygotowanej wtardej trasie i później poza nią w miękkim śniegu

- Progressive Sidecut : Na nowe wyprofilowane, z myślą o współczesnym narciarstwie all-mountain, nasze Progressive Sidecut , czyli progresywne taliowanie uwalnia jeszcze więcej swawolności i płynności, aby dryfować, szusować i skręcać w każdym terenie i każdych warunkach. Zaokrąglone dzioby i pięty zapewniają ciągłe zaangażowanie narty i uwolnienie skrętów dla łatwego, wręcz zabawowego manipulowania między zmianami terenu i rodzaju śniegu.