narty dla dzieci/juniorskie ROSSIGNOL TERRAIN RTL Jr. white + Look KIDX 4.5
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 57%
1 150 zł

500 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190021
Producent:
ROSSIGNOL
Wiązanie:
Look KIDX 4.5
Dla kogo:
Dziecięce / Juniorskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
116;
Parametry:
106-74-98 (116cm);
Promień:
9 (116cm);
Środek:
74 (116cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty Rossignol Terrain RTL dedykowane są najmłodszym narciarzom – lekkie, umożliwiające szybkie postępy oraz posiadające kolorową, dziecięcą szatę graficzną, będą odpowiednią opcją dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem.


- Konstrukcja : Dzięki zastosowaniu rdzenia kompozytowego, narty Rossignol Terrain RTL charakteryzują się niewielką wagą oraz dużą sprężystością, co umożliwia o wiele łatwiejsze prowadzenie nart i jest szczególnie pożądane podczas stawiania pierwszych kroków na nartach.

- Rocker : Profil z rockerem (czyli z delikatnie uniesionymi dziobami) sprawia, że początkujący narciarz może łatwiej zainicjować skręt oraz będzie sobie lepiej radzić na nieprzygotowanym, zmiennym terenie.- DurCap : Zewnętrzna warstwa Duracap dodatkowo wpływa na wytrzymałość nart Rossignol Terrain RTL i większą odporność na uszkodzenia. Matowy laminat minimalizuje widoczność zarysowań, które powstają podczas standardowego użytkowania.- Ślizgi : Ślizgi wyposażono w specjalne wgłębienia, dzięki którym narty nie zsuwają się w tył tak łatwo, jak w przypadku standardowych modeli. Zwiększa to bezpieczeństwo podczas nauki jazdy.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również