narty VOLKL RTM 76 DEMO grey/green 2019, DUAL woodcore, TIP rocker, grip walk + Marker FDT 10 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 55%
2 375 zł

1 075 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190346
Producent:
VOLKL
Wiązanie:
Marker FDT 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
154; 161;
Parametry:
124-76-105 (154cm); 124-76-105 (161cm);
Promień:
12,7 (154cm); 14,2 (161cm);
Środek:
76 (154cm); 76 (161cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Volkl RTM 76 wyposażony w tip rocker jest nieskomplikowaną nartą ze sportowym sznytem dla chcących rozwijać swoje umiejętności. Szerokość 76 mm pod wiązaniem. Częściowy Sidewall w tych deskach umożliwia płynny ślizg z dającym poczucie bezpieczeństwa trzymaniem krawędzi.

Narty na stoku posiadają właściwości klasycznej narty carvingowej, co nie przeszkadza w frywolnej jeździe poza wytyczonymi szlakami. Dzięki technologii Progressive narta bardzo łatwo rozpoczyna skręt, natomiast Tip Rocker gwarantuje przy większych prędkościach, stabilność niczym w narcie długiej.

Budowa i zastosowane technologie ulokowane w nartach Völkl, pozwalają na wykonywanie bardzo płynnych skrętów niezależnie od warunków jakie zastaniemy na trasie. Wzorowe narty do zdobywania nowych umiejętności narciarskich.

RTM – Ride The Mountain – bestsellerowa, najbardziej wszechstronna linia nart typu All Mountain. Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich.

Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg - najbardziej się wtedy czuje komfort szerokiej i długiej narty. Narty RTM są przy tym najlżejszymi modelami wśród nart all mountain na świecie, daleko wyprzedzając konkurencję – na stoku oznacza to zwiększoną manewrowość i mniejsze zmęczenie po długim dniu na śniegu.

CENTER SIDEWALL

Bezpośrednia i mocna transmisja sił dzięki częściowej ściance bocznej w środkowej części narty, w połączeniu z bardzo wąskim 3D.Ridge.

WOOD CORE

Konstrukcja PU z drewnianym rdzeniem wewnątrz narty. Wpływa pozytywnie na tłumienie drgań.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również