narty BLIZZARD RACING RC TI SUSPENSION woodcore, titanium + Marker Power 12 TCX
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 65%
3 450 zł

1 225 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190359
Producent:
BLIZZARD
Wiązanie:
Marker Power 12 TCX
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
154;
Parametry:
119-71-102 (154cm);
Promień:
12 (154cm);
Środek:
71 (154cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Dynamiczne narty Blizzard RC Ti Suspension zapewniają najwyższy poziom jazdy tak dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych narciarzy. Dzięki trwałemu wykonaniu i doborowi sprawdzonych technologii stworzono model, który dodaje Ci prędkości i kontroli na stoku.

Narty są w pełni wypełnione drewnem, a krawędzie zaprojektowane w sposób gwarantujący perfekcyjny balans w czasie szusowania po stoku, nawet w mniej korzystnych warunkach. To cechuje narty najwyższej jakości i do takich zaliczają się produkty marki Blizzard.

Są one sprzedawane w kategorii wyścigowej, ponieważ zaprojektowano je pod kątem uzyskiwania maksymalnych prędkości podczas dynamicznych zjazdów. Wiązania i materiał dają możliwość poczuć bezpieczeństwo podczas szybkiego pokonywania kolejnych metrów.

Dzięki pracy austriackich inżynierów z firmy Blizzard możesz w przystępnej cenie zdobyć wyścigowe narty, które pozwalają na wyczynowe osiągi nawet w trudnych warunkach, np. podczas intensywnych opadów śniegu czy niskich temperatur.

Konstrukcja :

- Sandwich Compound Sidewall- Wood

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również