narty BLIZZARD QUATTRO 7.4 Ti, BLUE/orange, Carbon, Titanium + Marker Power 12 TCX ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 63%
3 225 zł

1 200 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190140
Producent:
BLIZZARD
Wiązanie:
Marker Power 12 TCX
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
150; 180;
Parametry:
116-74-99 (150cm); 118-74-101 (180cm);
Promień:
11,5 (150cm); 17,5 (180cm);
Środek:
74 (150cm); 74 (180cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Blizzard Quattro to kolekcja męskich i damskich nart specjalnie zaprojektowanych do jazdy po trasach. Są to najbardziej przemyślane i zaawansowane technologicznie narty do tej pory stworzone przez firme.

Dzięki 74 mm talii i 4 mm rockerowi, zapewnia doskonałą przyczepność krawędzi i stałą, stabilną jazdę. Geometria narty z camberem i rockerami w tip&tailu zapewnia komfortową jazdę na trasie i poza nią. Konstrukcja IQ Sandwich Compound Sidewall Ti ze ścianami bocznymi pozwala na oszczędzanie energii, a także zapewnia bardzo dobre trzymanie krawędzi.

Zastosowanie systemu Dura-Tec pozwala na zwiększenie wytrzymałości narty - chronią ją nie tylko dodatkowe protektory, ale także o 20% grubsza od konkurencyjnych modeli warstwa wierzchnia.

Technologia :

- Konstrukcja: Wszystkie Modele nart Blizzard Quattro posiadają drewniany rdzeń Sandwich Sidewall IQ, a perfekcyjnie zespolone materiały nadające narcie pożądanej charakterystyki kontroli i stabilności.- IQ System: Opatentowana technologia Blizzard IQ to jedyna prawdziwa fuzja narty i wiązania, która zapewnia niezrównane wrażenia precyzji i stabilności.- Kształt: Koncepcja geometrii Blizzard Quattro jest dostępna w całej linii. Poprzez odpowiedni dobór taliowania, szerokości w talii i długości, narciarz ma możliwość dopasowania precyzji i zwinności nart do swojej techniki.- Rocker: Wielkość ma fundamentalne znaczenie dla kontroli i zwinności nowoczesnej narty carvingowej. Profil rockera zmienia się co 2 mm w każdym modelu, aby sprostać potrzebom różnych grup narciarzy.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również