narty DYNASTAR LEGEND X84 Konect 2019, woodcore + Look 12 DUAL WTR ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 52%
3 500 zł

1 700 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190163
Producent:
DYNASTAR
Wiązanie:
Look Dual WTR 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
156;
Parametry:
122-84-105 (156cm);
Promień:
12 (156cm);
Środek:
84 (156cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Połączenie freeridowych elementów z szerokością all-mountain pod wiązaniem dla wszechstronnej wydajności w każdych warunkach śniegowych. Najnowsza konstrukcja Powerdrive Free zapewnia wyjątkową energię, zwinność, bezkonkurencyjne trzymanie na krawędzi i kontrolę.

Progresywny profil rockera i 5-punktowe taliowanie to gwarancja naturalnej wszechstronności, komfortu i stabilności w każdym terenie.


- Powerdrive : Nowa technologia firmy Dynastar zwiększa interakcję z rdzeniem, odblokowuje naturalną elastyczność nart, zapewniając przełomową stabilność i kontakt ze śniegiem. Technologia POWERDRIVE stosowana jest w każdego rodzaju nartach - od Pucharu Świata po narty all mountain.

- All Mountain Profile : Wyposażone w progresywne, pięciopunktowe taliowanie, umiarkowany TIP i TAIL ROCKER oraz tradycyjny camber pod butem, nasz profil all mountain, łączy energię i precyzję z wszechstronnością.- Sandwich : Konstrukcję SANDWICH charakteryzują warstwy poszczególnych materiałów składających się na narty oraz ścianki boczne na całej długości, zapewniającE optymalną przyczepność krawędzi, precyzję, równowagę i moc.- Tip & Tail Rocker : Wraz z tradycyjnym camberem pod butem, ułatwiają inicjację skrętów, dodając nartom manewrowości oraz pływalności. Narty zachowują przy tym energię, absorbują wstrząsy i trzymają na krawędziach, zapewniając pewność jazdy we wszystkich warunkach terenowych i śniegowych.- 100% Fiber : Laminaty z włókien szklanych są lekkie i pomagają zoptymalizować flex nart, dla zwiększenia czucia na śniegu, równowagi i stabilności.- ABS : Ściana boczna z ABS dostarcza energii napędowej krawędziom nart, co zapewnia większą przyczepność i dynamiczną kontrolę nad nartami.- Wood Core : Tradycyjna konstrukcja rdzenia drewnianego Wood Core zapewnia naturalną mieszankę energii, żywotności i stabilności.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również