narty ELAN AMPHIBIO 10 Ti PS, Waveflex tech., titan, woodcore + Elan EL 11 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 57%
2 450 zł

1 075 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190164
Producent:
ELAN
Wiązanie:
Elan EL 11
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
152;
Parametry:
125-76-105 (152cm);
Promień:
11,5 (152cm);
Środek:
76 (152cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty ELAN PS AMPHIBIO 10 Ti to sprzęt stworzony z myślą o średnio zaawansowanych i zaawansowanych fanach narciarstwa. Podczas osiągania dużych prędkości ich konstrukcja chroni przed nieprzyjemnymi drganiami.

Rdzeń nart, wykonany z pełnego drewna, został pokryty dla lepszej sprężystości włóknem szklanym, które poprawia też ułożenie nart na stoku.

Krawędzie wykorzystując technologię DST, to jeszcze lepsze trzymanie, nawet na oblodzonych fragmentach stoku. Narty posiadają także lekko uniesione krawędzi wewnętrzne, dla energicznego inicjowania skrętów.

By jednak zatrzymać niezwykłą płynność i pewność jazdy, dodaje jeszcze więcej przyczepności, kontroli i obrotów w każdym terenie, niezależnie od warunków została sprawdzona technologia Amphibio 4D.


- Amphibio 4D : Technologia Amphibio 4D to kolejny skok technologiczny usprawniający dotychczasowe narty Amphibio, która jest wyznacznikiem kompromisu pomiędzy Rocker i Camber. Amphibo to dłuższa krawędź zewnętrzna, a krótsza wewnętrzna, determinująca płynność jazdy. Amphibio 4d dodaje jeszcze więcej przyczepności, kontroli i obrotów w każdym terenie, niezależnie od warunków.

- Amphibio Profil : Narty z pełnym camberem i rockerem w jednej narcie - zalety unikalnego profilu Amphibio. Nie można zamienić narty prawej od lewej.- Wzmocnienie Mono Ti : Konstrukcja wzmacniająca drewniany rdzeń narty, pojedynczą blachą wykonaną z Titanalu. Wspomaga to zarówno sztywność i trwałość sprzętu, jak i jest rozwiązaniem pozwalającym na precyzyjną reakcję.- Power WoodCore : Zastosowanie w budowie narty rdzenia, drążonego we wzdłużne kanały, na całej jego długości, rozciągające się od czubka do ogona narty. Dzięki temu narta posiada bardzo dobrą sztywność poprzeczną, a przy okazji ma znacząco zredukowaną masę.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również