narty ELAN ELEMENT LS 2020, Groove tech, Prabolic rocker, DUAL woodcore, grip walk + Elan EL 10
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 50%
1 925 zł

975 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190166
Producent:
ELAN
Wiązanie:
Elan EL 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
152;
Parametry:
126-75-101 (152cm);
Promień:
12 (152cm);
Środek:
75 (152cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty ELAN ELEMENT LS z grupy All Mountain to zupełnie nowy produkt stworzony na potrzeby początkujących i średnio-zaawansowanych mężczyzn.

Seria Element od marki Elan to narty zapewniające niezwykłą pewność i stabilność, dzięki czemu wykonywanie trudniejszych i bardziej dynamicznych manewrów sprawia ogromną łatwość.

Narty wybaczają błędy popełnione na trasie sprawiając, że pragniesz spędzać na nich cały dzień. Zastosowano w nich nowoczesną technologię Parabolic Rocker z przodu, umiarkowany rocker z tyłu co poprawia skrętność i stabilność.

Zastosowany systemu Light Shift zredukował ich wagę i zmniejszył przesztywnienie narty pod butem w fazie skrętu, dzięki czemu wyjście z niego jest płynniejsze.

Model ten został wyposażony w technologię Groove Technology, zapewniającą odpowiednią równowagę, elastyczność i pełną kontrolę nad nartami nawet podczas najtrudniejszych skrętów.

Wykorzystanie konstrukcji Power Shell oraz rdzenia Dual Woodcore zapewnia stabilność, tak ważną podczas próby udoskonalania swoich umiejętności i podnoszenia poziomu jazdy do zaawansowanego.


- Parabolic Rocker : Budowa umieszczająca w miarę umiarkowany rocker w tylnej części narty, wraz ze stabilizatorem w jej przedniej części. Konstrukcja taka wpływa na łatwość wykonywania skrętów.

- Fibreglass : Konstrukcja narty wykorzystuje wzmocnienie w postaci siatki wykonanej z włókna szklanego, na całej jej długości. Dzięki temu narta zyskuje dodatkową wytrzymałość bez niepotrzebnego zwiększania jej wagi.- Dual Woodcore : Technologia stosująca dwa drewniane elementy wzdłuż rdzenia, umieszczone przy zewnętrznych ścianach narty. Pozwala ona na komfortową jazdę niezależnie od warunków, wpływając na trzymanie krawędzi oraz możliwie najlepsze przekazywanie energii narciarza do sprzętu.- Light Shift : System zintegrowanych wiązań. Wykonany z bardzo lekkich materiałów, redukuje masę zestawu i umożliwia uzyskiwanie dobrych osiągów przy zainwestowaniu mniejszych nakładów energii.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również