narty FISCHER RC4 WORLDCUP SC 2019, titan, grip walk, woodcore + Fischer Z12 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 59%
3 950 zł

1 625 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190185
Producent:
FISCHER
Wiązanie:
Fischer Z12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
150;
Parametry:
119-68-101 (150cm);
Promień:
11 (150cm);
Środek:
68 (150cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Profesjonalne narty o agresywnej linii: doskonała geometria przekłada się na nadzwyczajne przenoszenie sił w krótkich i średnich skrętach. Drewniany rdzeń, podwójna titanalowa warstwa i wykończenie ślizgu World Cup Base Finish to ich niewątpliwe zalety. Geometria przekłada się na sukces Sukces tkwi w geometrii.Płyta Racetrack nadaje optymalną sztywność Płyta Racetrack zapewnia doskonałą sztywność narcie. Kontakt ze śniegiem - który jest decydujący w narciarstwie - jest optymalny, co przekłada się na bezpośrednie przeniesienie sił. Oznacza to, że energia, która jest używana, jest absorbowana bezpośrednio przez nartę, bez żadnych strat. Narta przyciągająca spojrzenia Ze swoim prostym, ale szykownym wyglądem ta narta jest nie tylko najszybsza na stoku, ale także jest najbardziej pożądana Nic nie przebije jej designu

Mówiąc jednym zdaniem jest to najnowszej generacji slalomka dla prawdziwych fanów krótkich skretów, dla narciarzy dla których idealne trzymanie krawędzi i idealne przekazanie impulsu z buta na nartę to priorytet.


- Beech Poplar Wood Core : Połączenie drewna bukowego i topolowego zapewnia lekkość przy zbalansowanej giętkości.

- Air Carbon TI 0.8 : Drewniany rdzeń z podwójną titanalową powłoką o grubości 0.8mm, wzmocniony powłoką Air Carbon. Rezultat? Doskonałe trzymanie krawędzi i gładka jazda.- Hole Ski Technology : Zmniejszona masa została uzyskana dzięki niższej wadze czubka i ogona narty pozwala szybciej odzyskać kontrolę nad nartą przy jednoczesnym zmniejszeniu drgań. Perfekcyjnie gładka jazda.- Racetrack : Oparte na zasadzie Flowflex, ale o 30% lżejsze, specjalne połączenie wiązania z nartą na odcinku pod butem pozwalające na swobodne wygięcie narty, dzięki czemu nie traci ona kontaktu ze śniegiem.- World Cup Tuning : Technologia wykończenia krawędzi i ślizgów nart. Narty szlifowane są na najwyższej jakości maszynach - takich, których używa się również do wykończania nart jeżdżących w Pucharze Świata.- Sandwich Sidewall Construction : Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS zamknięte w klasycznej konstrukcji 'kanapki' zapewniają narcie optymalną sztywność i spężystość.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również