narty HEAD SUPERSHAPE i.SPEED SW 2019, ERA 3.0s, GRAPHENE, KERS system, grip walk + Head PRD 12
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 56%
3 575 zł

1 600 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190202
Producent:
HEAD
Wiązanie:
Head PRD 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
163;
Parametry:
123-68-103 (163cm);
Promień:
12,7 (163cm);
Środek:
68 (163cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty HEAD Speed to szybkie narty z grupy Performace o bardzo dobrej reakcji i geometrii narty slalomowej, skierowana do zaawansowanych narciarzy oraz ekspertów. Dla fanów szybkiej, wyczynowej, niemalże sportowej jazdy. Najwęższy ślad HEAD Speed nieco mniejszy niż w modelu Magnum rocker daje mniejszą strefę komfortu, ale rekompensuje to większymi osiągami. Harmonijne połączenie szybkości i łatwości zapanowania nad nartą pozwalają jeździć maksymalnie szybko.

Zima zawsze przychodzi za późno i trwa za krótko. Tak samo jest z jazdą na nartach, żaden zjazd nie jest wystarczająco szybki ani wystarczająco długi, ale ze śniegiem pod nartami i odpowiednim sprzętem na nogach (i nie tylko) każdy zakręt to pełnia szczęścia i satysfakcja na koniec każdego zjazdu. Podczas tych magicznych śnieżnych miesięcy nic cię nie powstrzyma przed radością w każdej chwili. Czy jest już zima? A można ją prosić? Można. Z nartami Head Speed świetnie inicjującą skręty ominiesz pojawiającą się znienacka muldę lub przetniesz ją ostrą krawędzią.


Cechy Nart Head Speed :

- ERA 3.0S - sportowa wersja technologii ERA 3.0- Ślizg UHM C, struktura Race : najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych; technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury.- Technologia KERS : Technologia KERS działa jak turbosprężarka. Dostarcza dodatkowej mocy i przyspieszenia poprzez usztywnienie tylnej części narty podczas wyjścia ze skrętu. Efekt: doładowanie katapultujące narciarza w następny skręt. Dokładnie tak samo kierowcy Formuły 1 wciskają przycisk uzyskując w ten sposób dodatkową prędkość. Technologia HEAD KERS jest elektronicznym, w pełni zintegrowanym i automatycznym systemem.- Speed Rocker - delikatne podniesienie przedniej części narty + camber pod butem dla lepszej kontroli. Długość rockera w linii Supershape jest uzależniona od modelu: najkrótszy i najbardziej sportowy w modelu i.Speed < i.Magnum < i.Rally < i.Titan - najbardziej nadający się również poza trasę.- Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap : Konstrukcja sandwich z rdzeniem drewnianym i warstw Titanalu łączy w sobie szybką reakcję laminowanego pionowo rdzenia drewnianego z kontrolą zapewnioną przez Titanal. Zaokrąglona warstwa górna zapewnia dłuższą żywotność.- Płyta TriFlex Kompatybilne z płytą Triflex w nartach linii Supershape.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również