narty HEAD SUPERSHAPE i.SPEED SW, ERA 3.0s, GRAPHENE, KERS system, grip walk + Head PRD 12
Używane wyprzedane
Rabat 56%
3 575 zł

1 575 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY190202
Producent:
HEAD
Wiązanie:
Head PRD 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Czujesz, że jesteś nie do zatrzymania. Pierwszy ślad dnia zostawiasz na świeżo przygotowanej trasie. Jak kierowca wyścigowy, pozwalasz Supershape i.Speed pokonywać średnie i szerokie zakręty. Przez lata doskonaliłeś tę precyzyjną kontrolę nad nartami. Teraz jesteś gotowy, dzięki węższej talii tych nart możesz naprawdę uwolnić swoje zaawansowane umiejętności. Każdy bieg podnosi poprzeczkę nieco wyżej.

Funkcje :

  • KERS
  • ERA 3.0 S
  • Konstrukcja czapki kanapkowej Graphene Worldcup
  • Baza UHM C o strukturze RD Race
  • Szybki rocker

KERS – dodatkowe wzmocnienie

Technologia KERS działa jak turbosprężarka, która zapewnia dodatkową moc i przyspieszenie, usztywniając tył narty na zakrętach. Efekt: przyspieszenie, katapultujące jeźdźca w następną turę. Zupełnie jak piloci Formuły 1, którzy naciskają przycisk, aby uzyskać dodatkową prędkość. HEAD KERS Technology jest systemem elektronicznym, w pełni automatycznym i zintegrowanym.

ERA 3 . 0

Wyobraź sobie narty, które sprawdzają się dla każdego, gdziekolwiek: jedne dla wszystkich. Wszystko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarowym «Masz problem? Głowa to naprawi» technologia. ERA 3.0 to połączenie technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl o Rockerze, pomyśl o promieniu, pomyśl o odbiciu. Myśl trójwymiarowo.