narty ROSSIGNOL PURSUIT 100 2019, P100, Power turn rocker, PROPTIP, PROPTAIL + Look Xpress 10 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 54%
1 875 zł

875 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190233
Producent:
ROSSIGNOL
Wiązanie:
Look Xpress 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
135; 142;
Parametry:
126-74-111 (135cm); 126-74-111 (142cm);
Promień:
9 (135cm); 10 (142cm);
Środek:
74 (135cm); 74 (142cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty Rossignol Pursuit 100 to solidne i zarazem precyzyjne deski dedykowane średniozaawansowanym użytkownikom, którzy potrzebują nart wszechstronnych – sprawdzających się na różnych trasach, łatwych w manewrowaniu oraz bardzo skrętnych.

Narty posiadają drewniany rdzeń (Woodcore), który zapewnia większą sztywność (podczas większych szybkości narty nie są aż tak podatne na wibracje) oraz precyzyjniejszy przekaz bezpośrednio na podłoże. Model Rossignol Pursuit 100 jest także mniej podatny na drgania, dzięki warstwowej konstrukcji. Profil Powerturn Rocker - dodatkowo podniesione dzioby na poziomie 15% odpowiada natomiast za szybką i łatwą inicjację skrętów oraz niezawodne trzymanie krawędzi.

Technologia Prop Tech zarówno w cześci dziobowej jak i z tytu, umożliwia łatwiejsze i płynniejsze wykonywanie skrętów – jest to szczególnie duże ułatwienie dla narciarzy, którzy jeżdżą stylem carvingowym. Nowa konstrukcja zapewnia przyczepność i kontrolę dzięki której narty Pursuit 100 wybitnie łatwo wchodzą w skręt i precyzyjnie się prowadzą nawet w terenie o zmiennej konfiguracji.

Dzięki szerokości pod butem, narty bez problemu radzą sobie na trasach, gdzie często zmieniają się warunki. Większę taliowanie zapewnia stabilość i dość szybkie przejście z krawędzi na krawędź co przy lekkiej konstrukcji czyni jazdę praktycznie bezwysiłkową. Laminat Rossitop dodatkowo wzmacnia nartę, zwiększając jej odporność na zniszczenia.


- Power Turn Rocker : Technologia umiejscawiająca Camber na 90% długości narty, a krótki i niski rocker tylko na przednich 10%. Narty stają się przez to niezwykle łatwe w kontroli, a inicjacja skrętów jest jeszcze bardziej intuicyjna.

- Prop - Tech : Technologia umieszczenia Titanalowego, rozciętego wzdłużnie elementu, na przodzie narty. Otrzymuje się w ten sposób bardzo dobre wspomaganie pierwszej fazy skrętu, w pełni precyzyjne manewry mimo agresywnej jazdy i brak utraty osiągów, a nawet optymalne trzymanie krawędzi jeżdżąc po oblodzonym stoku.- Oversized Sidecut : Konstrukcja nart o agresywnie taliowanym, carvingowym kształcie, połączona z nadzwyczaj mocno poszerzoną konstrukcja, również w obrębie dziobów i piętek. Budowa taka daje możliwość bezproblemowego czucia i trzymania krawędzi, pełną precyzję jazdy, stabilność i doskonałą energię.- CAP : Technologia wykorzystująca pomysł na wykonanie niezwykle przyjemnych nart do jazdy rekreacyjnej. Polega ona na pokryciu narty zarówno na bokach, jak i na wierzchu, tym samym laminatem. Pozwala to na spokojną, w pełni relaksujący aktywny wypoczynek. Ułatwia sterowność, stabilność i lekkość, potrzebną do rekreacyjnej jazdy.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również