narty ROSSIGNOL PURSUIT 200 carbon LTD, Power Turn rocker, PROPtech + Look Xpress 10 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 57%
2 175 zł

950 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190236
Producent:
ROSSIGNOL
Wiązanie:
Look Xpress 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
149;
Parametry:
126-74-111 (149cm);
Promień:
11 (149cm);
Środek:
74 (149cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty z serii PURSUIT 200 CARBON są przeznaczone na trasę i do skrętu carvingowego z dużą dawką energii i precyzji dla średniozaawansowanego narciarza.
Wyposażone w POWER TURN ROCKER i nową technologię PROP TECH zarówno w cześć dziobowej jak i z tytu.Dzięki tej konstrukcji narty wybitnie łatwo wchodzą w skręt i precyzyjnie się prowadzą nawet w terenie o zmiennej konfiguracji. Zapewniają przyczepność i kontrolę.
Szerokość zapewnia stabilność i dość szybkie przejście z krawędzi na krawędź co przy lekkiej karbonowej konstrukcji czyni jazdę praktycznie bezwysiłkową.


- Power Turn Rocker : Technologia umiejscawiająca Camber na 90% długości narty, a krótki i niski rocker tylko na przednich 10%. Narty stają się przez to niezwykle łatwe w kontroli, a inicjacja skrętów jest jeszcze bardziej intuicyjna.

- Oversized Sidecut : Konstrukcja nart o agresywnie taliowanym, carvingowym kształcie, połączona z nadzwyczaj mocno poszerzoną konstrukcja, również w obrębie dziobów i piętek. Budowa taka daje możliwość bezproblemowego czucia i trzymania krawędzi, pełną precyzję jazdy, stabilność i doskonałą energię.- Carbon : Jeden z najpopularniejszych materiałów stosowanych w wielu sprzętach, w różnych dyscyplinach sportowych. Włókno węglowe okazuje się być zadziwiająco lekkie, pomimo doskonałej sztywności. Wykonane z niego narty, charakteryzują się dużą dynamicznością, stabilnością i umożliwiają optymalne przekazywanie energii.- CAP : Technologia wykorzystująca pomysł na wykonanie niezwykle przyjemnych nart do jazdy rekreacyjnej. Polega ona na pokryciu narty zarówno na bokach, jak i na wierzchu, tym samym laminatem. Pozwala to na spokojną, w pełni relaksujący aktywny wypoczynek. Ułatwia sterowność, stabilność i lekkość, potrzebną do rekreacyjnej jazdy.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również