narty SALOMON 24hrs MAX Ti2, power frame, woodcore, titan, grip walk + Salomon Z12 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 66%
3 250 zł

1 125 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190244
Producent:
SALOMON
Wiązanie:
Salomon Z12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Bestsellery:
Bestsellery
Długośc nart:
154;
Parametry:
120-73-108 (154cm);
Promień:
12 (154cm);
Środek:
73 (154cm);

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Idealny dla mocnego narciarza, który lubi carving z dużą prędkością i dłuższe zakręty, ale który lubi też móc trochę pokombinować, jeździ jak narty wyścigowe i radzi sobie w różnych warunkach, ale jest o wiele mniej męczący i łatwiejszy w obsłudze więc bardziej nadaje się do ogólnego użytku przez cały dzień.

Aktywny system tłumienia Powerline Titanium otacza tytanowy drążek, który wzmacnia narty wzdłużnie w gumowej osłonie i łączy się z wkładkami Pulse Pad, aby pochłaniać wibracje i zapewniać mocny kontakt i przyczepność nart/śniegu. Laminaty Double Ti poprawiają również wydajność na stoku, wzmacniając skręt narty, zapewniając natychmiastową reakcję i kontrolę.

Najkrótszy i najniższy Carve Rocker firmy Salomon, przeznaczony tylko na dziób, sprawia, że dziób jest nieco łatwiejszy w kontrolowaniu, pozostawiając jednocześnie maksymalnie efektywną krawędź i camber na całej długości, zapewniający przyczepność, prowadzenie i trzymanie krawędzi na twardym śniegu, co pozwala na carving z dużą prędkością. Na pierwszy rzut oka semi-twin tip wydaje się nieco dziwny w przypadku tego rodzaju nart, ale sprawia, że tail jest bardziej uniwersalny i pozwala na więcej niż tylko carving.

TECHNOLOGIA:

  • Powerline Titanium - aktywny system tłumienia wykonany z tytanu, łączący w sobie wydajność, kontrolę, komfort i niezawodność
  • Laminat Double TI – podwójna warstwa tytanu o grubości 0,4 mm po każdej stronie rdzenia poprawia osiągi nart na przygotowanych trasach, dokładność i przyczepność krawędzi
  • Ściany boczne Full Sandwich - Ściany boczne typu Sandwich zapewniają wyjątkowy kontakt nart ze śniegiem
  • Pełny rdzeń drewniany - cały drewniany

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również