narty NORDICA GT 75 FDT 2019, energy frame CA wood + Marker TP2 10 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 49%
2 175 zł

1 125 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190328
Producent:
NORDICA
Wiązanie:
Marker TP2 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
156;
Parametry:
124-75-104 (156cm);
Promień:
12,5 (156cm);
Środek:
75 (156cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty NORDICA GT 75 FDT przygotowane zostały przede wszystkim dla średnio zaawansowanych narciarzy.
Dobrze sprawdzają się w każdych warunkach, przy zróżnicowanych nawierzchniach, czyli zarówno na ubitym śniegu, jak i na nowych trasach.

Technologia ENERGY FRAME CA WOOD ma przede wszystkim wpływ na wydajność jazdy, a także na komfort użytkowania nart. Odpowiednio wyprofilowana narta oraz wysokiej jakości rdzeń sprawiają, że całość jest bardzo wydajna, a przez to utrata energii jest minimalna.

Dzięki technologii ENERGY FRAME CA WOOD rdzeń narty przechodzący przez całą jej długość jest pokryty płatem węglowym. Poza tym rdzeń ma także drewniane warstwy. Wszystko to przekłada się bezpośrednio na polepszenie wydajności jazdy, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka utarty energii.

System Sidewall pozwala narciarzowi na większe przekazanie energii na krawędzie nart, co pozwala na lepszą stabilność i kontrolę zachowania nart.


- PŁYTA FDT : Nowa płyta FDT inspirowana płytą Marker Piston z Pucharu Świata. Pozwala prasować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

- Korzyści: Technologia FDT Umożliwia ugięcie narty na całej długości Inspirowana płytą RACE Płynny transfer energii Prosta regulacja wiązań.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również