buty narciarskie damskie DALBELLO AVANTI AX 95 W, micro, macro, SOFT/HARD system
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 74%
1 900 zł

500 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK190054
Producent:
DALBELLO
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
23; 23,5; 24; 24,5;
Wielkość EU:
36,5; 37; 38; 38,5;
Szkielet w mm:
278 (23cm); 278 (23.5cm); 288 (24cm); 288 (24.5cm);
Flex index:
95;

Zaprojektowane dla ambitnych narciarek, jeżdżących w każdych warunkach terenowo-śniegowych, szukających buta ciepłego i komfortowego. Dwuczęściowa, solidna skorupa buta zewnętrznego, z cholewką typu overlap, zapewnia pewne trzymanie stopy, nie umniejszając komfortu. Pięta jest lekko obniżona, co ułatwia utrzymać środek ciężkości ciała nad środkiem narty. Wstępne odbarczenie skorupy w newralgicznych miejscach stopy oraz bardziej dopasowana strefa pięty i komfortowa strefa palców zapewniają stabilność stopy w bucie, ale i przede wszystkim duży komfort. Kolejne udogodnienia to możliwość zmiany twardości buta oraz zwiększona przyczepność podeszwy, zabezpieczająca przed poślizgiem. Dla zwiększenia wygody, górny profil cholewki buta został obniżony i w ten sposób dopasowuje się lepiej do nogi kobiety. Ostatnią, kluczową cechą gwarantującą wygodę butów Avanti AX jest ich lekka skorupa z tworzywa dbHylite. Konstrukcja butów umożliwia zamontowanie nowej podeszwy z bieżnikiem Grip Walk - zwiększającą przyczepność i umożliwiającą bardziej komfortowe chodzenie w butach narciarskich.


Technologie :

- Contour 4 : tworzy "strefy komfortu" w czterech krytycznych punktach dopasowania: kostki, pięty, śródstopia i kości łódkowatej.

- Wstępne, odpowiednie uformowanie skorupy w tych 4 punktach zapewnia ścisłe i dokładne dopasowanie, bez potrzeby modyfikacji skorupy.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również