buty narciarskie damskie DALBELLO AVANTI 85 W LTD, ultra light, micro, macro, THERMO, SPORT FIT
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 67%
1 400 zł

475 zł

Gwarantujemy rozmiar MONDO POINT.

Inne rozmiary mają charakter informacyjny.

Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK190055
Producent:
DALBELLO
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
24; 24,5; 25; 25,5; 26; 26,5;
Wielkość EU:
38; 38,5; 39; 40; 40,5; 41;
Szkielet w mm:
287 (24cm); 287 (24.5cm); 297 (25cm); 297 (25.5cm); 307 (26cm); 307 (26.5cm);
Flex index:
85;

Dalbello Avanti 85 W LTD to buty narciarskie damskie, przeznaczone dla średnio zaawansowanych użytkowniczek. Propozycja dla pań szukających lekkich, wysokowydajnych butów z wygodnym butem wewnętrznym.

Buty posiadają szeroki rzep, cztery aluminiowe klamry z mikroregulacją (obracając klamrę wokół własnej osi zmieniamy jej długość), oraz dwie górne klamry z makroregulacją.

Skorupa została wykonana z materiałów o różnych gęstościach w technologii potrójnego wtrysku – miękkie elementy ułatwiają zakładanie buta, natomiast twarde odpowiadają za lepsze przenoszenie energii na narty.

Avanti 85W LTD zostały wyposażone w technologie Drive&Control – system ten zapewnia większą przestrzeń w okolicy palców i precyzyjnie dopasowaną przestrzeń pięty. Buty z Drive&Control to lepsza cyrkulacja krwi i większy komfort w strefie palców, a doskonałe trzymanie pięty to lepsza kontrola nad nartą.

Kolejną bardzo ważną zaletą modelu Avanti 85W LTD jest technologia Contour 4 – polega ona na punktowym zwiększeniu objętości buta (zarówno w skorupie jak i bucie wewnętrznym), w czterech newralgicznych miejscach, w których najczęściej stopa narażona jest na różnego rodzaju urazy: kostki, pięta, nasada palców, wewnętrzna strona podbicia.

Ten model buta został także wyposażony w pojedynczą regulację Canting'u (możliwość pochyłu cholewki na prawą bądź lewą stronę buta względem pionowej osi buta).

Technologia Instant Fit Performer uzupełnia możliwość pełnej personalizacji buta – but wewnętrzny jest w pełni termoformowalny.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również