buty narciarskie damskie ROSSIGNOL ALLTRACK 90 W 2019 GREEN, SKI/WALK, SENSOR GRID, micro, macro ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 50%
1 250 zł

625 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK190069
Producent:
ROSSIGNOL
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
Freeride / freestyle / All mountain
Wielkość MONDO:
23; 23,5; 24; 24,5; 25; 25,5; 26; 26,5;
Wielkość EU:
36,5; 37; 38; 38,5; 39; 40; 40,5; 41;
Szkielet w mm:
278 (23cm); 278 (23.5cm); 288 (24cm); 288 (24.5cm); 298 (25cm); 298 (25.5cm); 308 (26cm); 308 (26.5cm);
Flex index:
80;90;

Przygotuj się na jazdę po utwardzonych trasach i w wypełnionych śniegiem nieckach. Buty narciarskie Alltrack 90 to wszechstronny i bezkompromisowy model zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych warunkach terenowych. Model gwarantującej wysoki poziom komfortu wyposażony został w cholewkę z funkcją odblokowania sztywnego kąta nachylenia, która zapewnia naturalny zakres ruchu stopy podczas podchodzenia. Zastosowanie w konstrukcji skorupy koncepcji Generative Design Grid sprawia, że but jest lżejszy i znakomicie przenosi moc bez względu na stopień utwardzenia podłoża. Personalizowany but wewnętrzny stanowi gwarancję wysokiego komfortu.


- Struktura Generative Design Grid : Struktura Generative Design Grid pozwala zredukować materiał w celu zmniejszenia wagi, z zachowaniem wystarczającej sztywności struktury, dla jak najlepszej jezdności.

- Struktura Dual Core Technology : Technologia DUAL CORE działa w synergii z Generative Design Grid. Pozwala to zmniejszyć wagę buta przy zachowaniu jego sztywności. Jest to niezbędne do zapewnienia wysokiego poziom jazdy. Wstrzykiwane są 2 różne materiały o różnych twardościach, jeden po drugim, aby stworzyć konstrukcję warstwową. To pozwala nam stworzyć strefy o różnej twardości w bucie, bez dodawania warstw plastiku, a co za tym idzie zwiększania wagi.

- Personalizowany But Wewnętrzny : Nowe wkładki są dobrze wyważone i posiadają odpowiednią wagę. Struktura została zachowana w obszarach, w których było to niezbędne dla zachowania wygody i wydajność. Język buta, który odgrywa kluczową rolę w jakości zgięcia i transmisji, opiera się na strukturze alpejskiej. Strefa z tyłu jest zaprojektowana tak, aby ułatwić chodzenie. Wkładki można personalizować - dolna część jest wstępnie ukształtowana wokół kostki i zapewnia doskonałe trzymanie.

- Łatwy W Użyciu Hike Mode : Nowy, przeprojektowany tryb Hike. Zoptymalizowaną oś obrotu - 6 mm niżej. Nowa konstrukcja w dolnej części skorupy przecięta z tyłu. Metalowy mechanizm blokujący cholewę dla stworzenia sztywniejszej struktury buta. Ten projekt powoduje wyższy wskaźnik elastyczności i poziom wydajności zbliżony do buta z nieruchomą cholewą. Szersze otwarcie cholewy w kierunku kąta tylnego zakres ruchu = 50 ° dla bardzo dużej swobody ruchu podczas wspinaczek.

- Łatwość Użycia Instep Insert : Wkładka wykonana z miękkich materiałów umieszczona jest na górze skorupa, aby ułatwić włożenie stopy. To powoduje, że but jest wciąż łatwy w zakładaniu pomimo, że posiada wysoki flex indeks oraz wykonany jest z bardzo sztywnych tworzyw sztucznych.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również