buty narciarskie damskie TECNICA TEN.2 85 W, BLACK/pink, WOMAN fit, ULTRA fit, QUICK instep, micro, macro
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 68%
1 300 zł

425 zł

Gwarantujemy rozmiar MONDO POINT.

Inne rozmiary mają charakter informacyjny.

Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK190073
Producent:
TECNICA
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
24; 24,5;
Wielkość EU:
38; 38,5;
Szkielet w mm:
286 (24cm); 286 (24.5cm);
Flex index:
85;

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Większe łydki i stopy o większej objętości? Te buty do wypożyczenia dla początkujących, które pasują jak pojemnik na chleb, nie są Twoim jedynym rozwiązaniem.

Buty narciarskie Tecnica Ten.2 85 W. pomogą Ci uratować sezon narciarski. Przestronne kopyto o średnicy 102 mm od razu po wyjęciu z pudełka pasuje nawet do szerszych stóp, a spojler Cuff Adapt Spoiler firmy Tecnica dostosowuje się, aby zapewnić większym łydkom zasłużony poziom komfortu.

Te buty o elastyczności 85 sprawdzają się dobrze w przypadku szerokiej gamy średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, a nie ma nic lepszego niż spędzenie dnia na śniegu w doskonałym komforcie.

Pasować

Ostatnia: 102 mm – Szeroki, luźny krój z wyższym podbiciem i większą objętością w kostce.

Quick Instep Max – wyprofilowany element z miękkiego plastiku na podbiciu (większy niż zwykły Quick InStep) z zamkiem błyskawicznym sprawia, że niezwykle łatwo jest wsiadać i wysiadać z buta narciarskiego.

Przewód

Flex: 85 – Przenoszenie mocy i kontrola w każdym terenie dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy all-mountain.

i-Rebound – system i-Rebound składa się z metalowej płytki mocującej mankiet do dolnej części skorupy. Niezwykle progresywne wyginanie do przodu i zauważalnie elastyczny powrót przy zmianie krawędzi. Bardzo stabilne podparcie tylne.

Liniowiec

Damska wełniana wyściółka Quadrafit Ultrafit – specjalnie dla kobiet termoformowalny krój z gumową wyściółką chroniącą kostki 3D EVA i wełną merynosów, która jest niezwykle miękka i wygodna.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również