nowe buty narciarskie ATOMIC REDSTER WC 170 LIFTED, CARBON, MEMORY FIT, micro, macro, ( NOWE )
Delivery
Nowy W MAGAZYNIE
Rabat 51%
3 475 zł

1 725 zł

Gwarantujemy rozmiar MONDO POINT.

Inne rozmiary mają charakter informacyjny.

Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK190087
Producent:
ATOMIC
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
Race / All mountain
Wielkość MONDO:
25; 25,5;
Wielkość EU:
39; 40;
Szkielet w mm:
295 (25cm); 295 (25.5cm);
Flex index:
170;

Atomic Redster WC 170 Lifted to najszybsze buty, jakie udało nam się zaprojektować.
W ich udoskonaleniu pomagali nam alpejscy mistrzowie, Marcel Hirscher i Mikaela Shiffrin, którzy jeżdżą w nich na co dzień.

To dzięki nim buty charakteryzuje maksymalna reaktywność i moc na najwyższym poziomie.
Zawodnicza skorupa o szerokości 95 mm zapewnia niezwykle precyzyjne trzymanie stopy i perfekcyjne dopasowanie.

Wzmocnienie Carbon Spine i flex 170 to z kolei gwarancja maksymalnie efektywnego przekazu sił i optymalnego trzymania krawędzi, a także wygodnego ułożenia stopy w przedniej części buta.
Redster WC 170 Lifted to jednak nie tylko maksymalna wydajność – dzięki takim rozwiązaniom jak ruchoma cholewka, mikroregulacja mankietu i system Memory Fit, buty można łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb.

Trzy wymienne wkładki Flex Frames umożliwiają z kolei dostosowanie sztywności podeszwy do uprawianej dyscypliny, indywidualnego stylu i poziomu wytrenowania.
Mówiąc krótko, Redster WC 170 Lifted to precyzyjne, bardzo zaawansowane technologicznie i w pełni regulowane buty dla najszybszych narciarzy świata.


Technologia :

- Carbon Spine : Umieszczone w okolicy ścięgna Achillesa wzmocnienie z włókna węglowego, które odpowiada za bezstratne przenoszenie sił z butów na narty, optymalne podparcie tylnej części stóp w stromym terenie i jednocześnie świetne czucie w przedniej części butów.

- Memory Fit : Nowy rozdział w dopasowaniu butów. Całkowicie indywidualne dopasowanie skorupy, cholewki i buta wewnętrznego - w zaledwie kilkanaście minut.

- Flex Frames : Trzy wymienne wkładki Flex Frames o różnej twardości umożliwiają dostosowanie podeszwy butów do indywidualnych preferencji.

- Rotational Power Control : Technologia Rotational Power Control umożliwia ruchomość cholewki aż o 5 mm w każdym kierunku. Gwarantuje to błyskawiczne zapoczątkowanie skrętu, a ponadto personalizację butów i większy komfort.

Rozpakowany towar dostarczony bez oryginalnego pudełka

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również