buty narciarskie ATOMIC HAWX PRIME 100 R 2020 GREY/red, MEMORY FIT, 3D bronze, 3M THINSULATE
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 55%
1 775 zł

800 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK190133
Producent:
ATOMIC
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
26; 26,5; 27; 27,5; 29; 29,5;
Wielkość EU:
40,5; 41; 42; 42,5; 44,5; 45;
Szkielet w mm:
305 (26cm); 305 (26.5cm); 315 (27cm); 315 (27.5cm); 335 (29cm); 335 (29.5cm);
Flex index:
100;

Buty Atomic Hawx Prime 100 R to idealne obuwie dla miłośników stylu all mountain. Sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji. Wyposażone w średni krój i średnią twardość. Cechuje je niezawodność i ekscytujące wrażenia z jazdy.
Dedykowane dla mniej dynamicznych narciarzy, którzy zadowalają się przede wszystkim wygodą podczas wielogodzinnej jazdy ze stoku.

Wstępnie formowane buty wewnętrzne Memory Fit 3D Gold dostarcza natychmiastowe i pewne trzymanie, natomiast proces termoformowania Memory Fit pozwala idealnie dostosować buty do indywidualnego kształtu stopy.
Hawx oznacza idealne dopasowanie już od pierwszego założenia i zachowanie anatomicznego kształtu stopy w połączeniu z niespotykaną geometrią gwarantującą optymalną równowagę.

Zaopatrzone w technologie Prolite w celu zmniejszenia masy, ograniczenia wysiłku i zwiększenia doznań z jazdy.
To rewolucyjna, lekka konstrukcja ze wzmocnieniami w newralgicznych miejscach.
Wstępnie formowane buty wewnętrzne Memory 3D natychmiastowo i przyjemnie dopasowują się do stóp. Proces termoformowania skorupy, cholewki i butów wewnętrznych memory Fit potęguje te wrażenia.
Buty zostały stworzone z myślą o rekreacyjnej jeździe, świetnych parametrach i całodniowym komforcie.


- Thinsulate™ : Włókniny ocieplające Thinsulate™ działają na zasadzie gromadzenia cząsteczek powietrza pomiędzy Tobą a otoczeniem. Dzięki temu, że mikrowłókna Thinsulate™ są znacznie cieńsze od większości innych syntetycznych materiałów ocieplających, są w stanie zgromadzić więcej powietrza na mniejszej powierzchni, a przez to skuteczniej izolują.

- Energy Backbone : Energy Backbone to wzmocniony, asymetryczny profil w naszych Hawx Ultra i Hawx Ultra XTD, zapewniający dodatkową energię do jazdy na nartach oraz ulepszone boczne przenoszenie energii dla lepszej przyczepności na krawędzi.

- Fit 3D Liner Technology : Technologia Memory Fit 3D Liner wykorzystuje wstępnie ukształtowane, termoformowalne obszary pięty i kostki, aby zaoferować najlepsze połączenie natychmiastowego komfortu i doskonałego trzymania stopy.

- Memory Fit : Atomic Memory Fit to jedna z najszybszych technologii dopasowania, dziki niej zyskujesz możliwość dostosowania buta do indywidualnego kształtu stopy w ciągu zaledwie kilku minut. Cechą unikalną jest specjalny komponent memolink dodawany do materiałów z których wykonywane są buty, zwiększa on plastyczność i gwarantuje spójność podczas i po zakończeniu procesu dopasowywania.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również