buty narciarskie damskie DALBELLO AVANTI 70 LTD W, micro, macro, SOFT/HARD
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 70%
1 325 zł

400 zł

Gwarantujemy rozmiar MONDO POINT.

Inne rozmiary mają charakter informacyjny.

Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK190162
Producent:
DALBELLO
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
24; 24,5;
Wielkość EU:
38; 38,5;
Szkielet w mm:
288 (24cm); 288 (24.5cm);
Flex index:
70;

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<p>

Buty narciarskie Dalbello Avanti 70 LTD W mają tradycyjną, zachodzącą na siebie konstrukcję, średnią elastyczność i różnorodne funkcje o wysokiej wydajności, które czynią je niesamowitym wyborem do jazdy all-mountain. Dzięki technologii powłoki Contour 4 firmy Dalbello i wąskiemu kopytowi o średnicy 99 mm buty te zostały zaprojektowane tak, aby bezpiecznie i konsekwentnie trzymać stopę, zapewniając jednocześnie duży komfort.

Aby pomieścić szerszą łydkę, but ma również niskoprofilowy mankiet i zdejmowany spojler. Avanti 70 to wymarzony but, który oferuje wydajność bez utraty komfortu.

Pasować

Ostatnia: 99 mm – dopasowanie, które otacza anatomiczne kontury stopy i podudzia, zapewniając maksymalne trzymanie stopy przy zwiększonej wrażliwości i szybkości reakcji.

Technologia napędu i kontroli – Dalbello koncentruje się na właściwym owinięciu pięty w tylnej części buta, aby zapewnić pełną kontrolę i bezpośrednie przenoszenie mocy. Strefy komfortu i otulenia w środkowej i przedniej części stopy zostały zaprojektowane z myślą o lepszym krążeniu krwi i cieple.

Przewód

Flex: 70 – nieco bardziej miękki flex dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy all-mountain.

Liniowiec

IF (Instant Fit) Performer Liner – Wkładki IF firmy Dalbello zostały zaprojektowane ze specjalnych materiałów termicznych o progresywnej gęstości, zintegrowanych z tradycyjną konstrukcją wyściółki „języka”. Chociaż są wstępnie uformowane i w pełni przystosowane do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka, but wewnętrzny IF można łatwo i szybko formować na zamówienie.

Materiały i projekty skorupy

3D Powerframe — konstrukcja Tri-Injection — technologia Tri-Injection molekularnie łączy 3 polimery o różnej gęstości w jedną strukturę. Bardziej miękki materiał z tworzywa sztucznego na podbiciu przy wejściu i wyjściu. Precyzyjnie skalibrowane wymiary ścianek środkowej skorupy owijają się i dopasowują do konturów stopy. Sztywna podeszwa zewnętrzna o dużej gęstości zapewnia moc i wysoką energię sensoryczną podczas jazdy na nartach.

Postawa

Regulowane dopasowanie mankietu – pozwala narciarzowi dopasować boczne nachylenie górnego mankietu do nogi narciarza. Wyrównanie zewnętrznego mankietu zawiasu za pomocą narzędzia sześciokątnego 5 mm, obróć mechanizm w prawo lub w lewo, aby ustawić mankiet buta w żądanej pozycji

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również