narty ATOMIC REDSTER edge SL piste rocker, woodc., titan, handmade + Atomic XT 12
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 69%
3 400 zł

1 075 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY_0143
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic XT 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
150;
Parametry:
119,5-70-105 (150cm);
Promień:
10,5 (150cm);
Środek:
70 (150cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Atomic Redster Edge SL to narty slalomowe na przygotowane trasy, gwarantujące krótkie i ostre skręty. Polecane są narciarzom, którzy preferują dynamiczną jazdę o sportowej charakterystyce.Narty są bardzo skrętne dzięki mocnemu taliowaniu, niewielkiemu promieniowi skrętu, a także race rocker’owi, czyli lekko uniesionym dziobom nart. Rocker wraz z camberem (tzw. profil narty wygięty w łuk pomiędzy punktami styku na przodzie i tyle nart) zapewniają także lepszą przyczepność nart i zapobiegają łapaniu krawędzi.

W konstrukcji modelu Atomic Redster Edge SL wykorzystano również ścianki boczne na całej długości nart (Full Sidewall), które gwarantują z kolei pewniejsze zachowanie na twardym i oblodzonym podłożu.

Narty Atomic Redster Edge SL posiadają drewniany rdzeń (Power Woodcore) z tytanowymi warstwami (Titanium Powered) odpowiadającymi za większą sztywność nart w centralnych punktach i sprawiającymi, że energia narciarza przekazywana jest bezpośrednio na podłoże – dzięki temu narty lepiej „trzymają” w skręcie.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również