narty ATOMIC REDSTER edge SL piste rocker, woodc., titan, handmade + Atomic XT 12
Używane wyprzedane
Rabat 72%
3 450 zł

1 000 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY_0143
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic XT 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Dwie tytanowe wstawki zwiększają sztywność, dzięki czemu podczas zakrętów moc przenoszona jest bezpośrednio na krawędzie; poziom przyczepności jest rewelacyjny. Dzięki Piste Rocker narciarz może niezwykle łatwo wspiąć się na Redster Edge SL, a pokonywanie krótkich zakrętów jest również dziecinnie proste.

Ściana boczna ze wstawkami Shockilla to prawdziwy krok naprzód pod względem oszczędzania energii: te specjalne wkładki amortyzują wibracje, dzięki czemu Redster Edge SL ślizga się z niespotykaną dotąd gładkością.

Piste Rocker na czubku sprawia, że przód nart jest bardziej kontrolowany, a inicjowanie skrętów jest płynniejsze. Pełny drewniany rdzeń w połączeniu ze wstawkami na ścianach bocznych Shockzilla zapewnia skuteczną amortyzację, zapewniając mocny kontakt nart ze śniegiem i przyczepność, podczas gdy 2 warstwy tytanu zapewniają dużą wytrzymałość i stabilność w przypadku natychmiastowych reakcji.

Camber jest mocny, a pięta sztywna, więc są to narty charakteryzujące się dużym popem i odbiciem, które wyrzucą Cię z jednego zakrętu w drugi. Mocne i agresywne narty do jazdy po stokach w stylu slalomu, charakteryzujące się dużym charakterem.