buty narciarskie NORDICA SPORTMACHINE 90 R, RED/black, ANTIBACTERIAL, micro, macro, EASY step in, canting
Używane wyprzedane
Rabat 56%
1 300 zł

575 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LK190192
Producent:
NORDICA
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<p>

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 90 R łączą w sobie średniej szerokości kopyt 102 mm ze sprawdzoną konstrukcją Tri Force firmy Nordica, która wykorzystuje tworzywa sztuczne o różnej sztywności tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Dobra opcja dla narciarzy z szerszymi stopami, którzy wyrosli już ze sprzętu z wypożyczalni i chcą kontynuować naukę bez bólu stóp.

Pasować

Ostatnia: 102 mm – dobrze pasuje do stóp o szerszej i większej objętości. Objętość mankietu większa o 7 mm, objętość w kroku większa o 4 mm w porównaniu do Speedmachine.

Technologia Infrared Fit – technologia dostosowywania, która wykorzystuje lampę podczerwoną do podgrzewania problematycznych obszarów do idealnej temperatury w celu modyfikacji przez instalatora butów. But nie zostanie uszkodzony przez element grzejny, a proces ten eliminuje błędy w personalizacji.

Przewód

Flex: 90 – Średni flex, idealny dla średnio zaawansowanych i lżejszych zaawansowanych narciarzy.

Liniowiec

RTL Fit – antybakteryjna wyściółka 3D Comfort z Tech Velvet

Materiały i projekty skorupy

Konstrukcja Tri-Force – nowoczesna, lekka konstrukcja z twardym grzbietem i podwoziem z PU lub Triax połączona z bardziej miękkim owinięciem stopy z PU lub Triax i wyjątkowo miękkim materiałem na podbiciu. Pozwala na lepsze owinięcie wokół stopy i dostosowanie bez utraty sztywności.

Postawa

Regulowany profil mankietu – mechanizm regulowanego profilu mankietu firmy Nordica umożliwia regulację pomiędzy bardziej agresywną i neutralną postawą. Pasuje do większości rozmiarów nóg, dzięki czemu dłużej pozostaniesz na wzgórzu.

Klamry

4 aluminiowe klamry z mikroregulacją

Pasek mocy

Pasek zasilający 35 mm

Podeszwa

Podeszwy PU