buty narciarskie NORDICA SPORTMACHINE 90 R, RED/black, ANTIBACTERIAL, micro, macro, EASY step in, canting, ACP
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 56%
1 400 zł

625 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK190192
Producent:
NORDICA
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
26; 26,5;
Wielkość EU:
40,5; 41;
Szkielet w mm:
305 (26cm); 305 (26.5cm);
Flex index:
90;

Buty Nordica SportMachine 90 R jest godnym reprezentantem najbardziej wszechstronnej grupy butów od czołowego Włoskiego producenta sprzętu narciarskiego.

Nordica SportMachine kładzie nacisk na wygodę i kontrolę dzięki czemu stanowi świetny kompromis buta gwarantującego niezwykły komfort przy całodziennej jeździe na stoku, a zarazem zapewnia precyzyjne i solidne trzymanie stopy.

Zoptymalizowane wymiary skorupy oraz uniwersalny profil pozwala pomieścić stopy o dużej objętości.
Wartość twardości Flex buta na poziomie 90 sprawia, że Nordica jest szczególnie elastyczna zapewniając precyzyjny przekaz energii i intencji narciarza na narty.

Nordica SportMachine 90 R stanowi świetną propozycję dla początkujących oraz średniozaawansowanych narciarzy szukających wysokowydajnych butów z wygodnym butem wewnętrznym.


- Klamry & Powerstrap : Buty posiadają 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją (obracając klamrę wokół własnej osi można zmieniać jej długość), w tym 2 górne także z makroregulacją.

Możliwość pełnej regulacje gwarantuje jeszcze lepsze dopasowanie do indywidualnych wymiarów narciarza – noga jest precyzyjnie i stabilnie trzymana, a przekaz sił na nartę staje się bardziej precyzyjny.
U szczytu cholewki, pełniący rolę 5 klamry, umieszczono rzep o szerokości 35 mm. Rzep działający jak dźwignia, pozwalający na dokładniejsze i ciaśniejsze dopięcie.
Elastyczny element zapewnia bardziej dynamiczną reakcję buta, którego efektem jest ponowne zwiększenie precyzji przeniesienie energii na narty.

- Adjustable Cuff Profile - ACP : Technologia umożliwiające regulację szerokości oraz profilu cholewki buta. Regulowany mechanizm profilu mankietowego pozwala na zwiększenie obwodu cholewki dając możliwość dopasowania do najbardziej nietypowej anatomii szerokiej łydki.
W celu zapewnienia bardziej komfortowej pozycji narciarskiej kąt nachylenia cholewki zmniejszono do 11° dzięki czemu jazda na nartach przez cały dzień jest łatwiejsza i wygodniejsza.

- Tri Force Shell Construction : Technologia wyjątkowej natryskowej konstrukcji skorupy. Kombinacja trzech różnych tworzyw sztucznych charakteryzujących się zróżnicowaną elastycznością oraz grubością plastiku.
Innowacyjna konstrukcja skorupy TriForce, pozwala na redukcję wagi buta, zwiększając komfort bez ubytku reaktywności.

- Podwójny Canting : Dopełniając precyzji dopasowania buta do indywidualnej anatomii, nie mogło zabraknąć podwójnej regulacji Canting’u. Możliwość pochyłu cholewki na prawą bądź lewą stronę względem pionowej osi buta, sprawia, że Nordica SportMachine 90 jest w pełni konfigurowalny, co zapewnia bardziej precyzyjną reakcję.

- Easy Entry Soft Flap : To kolejny model firmy Nordica, w którym skorupa została wykonana w konstrukcji Easy Step-In mająca na celu ułatwić wkładanie nogi do sztywnej skorupy. Strefy skorupy buta na wysokości śródstopia zbudowane są z elastycznych, odpornych na zimno materiałów.
Dzięki temu włożenie i wyjęcie nogi z buta jest łatwe nawet na dużym mrozie.

- Waterproofing Weathershield : Nowość od Nardica - technologia Water Shield, która za pomocą nakładki zintegrowanej ze skorupą zapobiega dostawaniu się wody do wnętrza buta.
Osłona jest zintegrowaną ze skorupą, zapewniając pełną wodoszczelność zapobiegającą przedostawaniu się wody do wnętrza buta.

- Grip Walk : Podążając za trendami i rozwijaniem możliwości butów pod kątem komfortu chodzenia, Nordica została wyposażona w podeszwy z możliwością demontażu oraz kompatybilnością z rockerową podeszwą GripWalk.
SportMachine dają możliwość zamontowania podeszew GripWalk, zapewniając lepszą przyczepność, doskonały komfort chodzenia i doskonale współpracują z każdym wiązaniem z opcją GripWalk.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również