buty narciarskie damskie TECNICA MACH1 95 XR W, REBOUND, WOMAN FIT, QUADRA tech, ULTRA fit, micro, macro, canting
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 60%
1 675 zł

675 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK190234
Producent:
TECNICA
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
26; 26,5;
Wielkość EU:
40,5; 41;
Szkielet w mm:
310 (26cm); 310 (26.5cm);
Flex index:
95;

Buty Tecnica Mach1 95 W to sportowy but narciarski przeznaczonym dla kobiet. Z flexem na poziomie 95. Wyposażony w system C.A.S. Tecnica. (Custom Adaptive Shape) wraz z wieloma rozwiązaniami personalizacji skorupy i wkładki, w tym m.in. nowy mankiet do formowania termicznego. Wkładkę została wyłożona wełną jagnięcą z mikroskopową strukturą Celliant. Przekształcają one ciepło ciała w promieniowanie podczerwone, które stymuluje krążenie krwi, zwiększając w ten sposób ciepło wokół całej stopy. Zintegrowany Lift-Lock-System jest kolejnym ułatwiającym korzystanie z obuwia rozwiązaniem technologicznym, ponieważ po otwarciu klamry są ustawione pod kątem 45 °, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie buta.


- Quick Instep : To system, który oferuje wszystkim szukającym profesjonalnej skorupy o niskim profilu możliwość łatwego bezproblemowego wejścia do i wyjścia z buta.

- Lift Lock Buckles : Innowacyjny mechanizm Lift Lock utrzymuje klamrę z dala od buta. Poruszenie dźwigni zwalnia klamrę, gdy jesteś gotowy do zapięcia butów.

- Korzyści : Niezwykła wygoda - brak przypadkowego zakleszczania podczas próby wchodzenia lub wychodzenia z butów. Super łatwe, proste i szybkie.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również