buty narciarskie damskie DALBELLO MANTIS LTD, trufit, custom fit performer, transparent/white
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 73%
1 450 zł

400 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK_0117
Producent:
DALBELLO
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
22; 22,5; 23; 23,5;
Wielkość EU:
35; 36; 36,5; 37;
Szkielet w mm:
267 (22cm); 267 (22.5cm); 277 (23cm); 277 (23.5cm);
Flex index:
85;

Zaprojektowane dla ambitnych i wymagających narciarek, jeżdżących w każdych warunkach terenowo-śniegowych, szukających buta ciepłego i komfortowego. Wykonany w technologii potrójnego wtrysku pozwalająca zróżnicować twardość skorupy buta w zależności od miejsca. Miękka góra ułatwia łatwe i szybkie zakładanie i zdejmowanie butów. Środek o średniej twardości, bardzo dokładnie obejmuje stopę. Twarda i sztywna podeszwa precyzyjnie i szybko przekazuje impulsy sterujące na nartę. Doskonale dopasowuje się do stopy.


Technologie :

- Contour 4 Fit : Punktowe zwiększenie objętości buta (w skorupie i bucie wewnętrznym) w czterech newralgicznych miejscach, w których najczęściej jest urażana stopa: kostki, pięta, nasada palców, wewnętrzna strona podbicia (kość łódeczkowa).

- Center-Balance Stance : Położenie stopy, kąt ustawienia cholewki, pozwala narciarzowi zachować prawidłową sylwetkę w czasie jazdy na nartach, bez względu na profil, który one posiadają: camber, tip rocker, tip&tail rocker i full rocker.

- Konstrukcja 3D Power Frame : Technologia potrójnego wtrysku umożliwia uzyskanie różnej gęstości tworzywa i sztywności skorupy w zależności od funkcji jaką pełni dana jej strefa.

- But wewnętrzny - Trufit COMP Lady : Punktem odniesienia przy tworzeniu tej technologii było połączenie komfortu z precyzją przekazu sił sterujących. Wszystkie buty wewnętrzna Dalbello posiadają skuteczną izolację termiczną, asymetryczną i elastyczną, dopasowującą się do palców, przednią strefę. Wkładki w tych butach posiadają różną sztywność. Pod piętą, uformowana anatomicznie twarda część, gwarantuje pewne trzymanie stopy. Miękki przód zapewnia komfort palcom.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również