buty narciarskie ROSSIGNOL ALLTRACK 100, SKI/WALK, sensor grid, micro, macro, BLACK/yellow
Używane wyprzedane
Rabat 63%
1 750 zł

650 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LK_0132
Producent:
ROSSIGNOL
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
Freeride / freestyle / All mountain

Buty narciarskie Rossignol Alltrack 100, z segmentu all mountain/freeski przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy, szukających wszechstronnych i bezkompromisowych butów.

Sztywna konstrukcja, przeniesiona z segmentu on piste, została wykonana w technologii Sensor Grid i oferuje doskonałe dopasowanie buta wewnętrznego do skorupy.
Takie rozwiązanie pozwoliło uzyskać niewiarygodnie precyzyjne buty, które przekazują najmniejsze ruchy stopy na nartę. Dodatkowo umieszczona wkładka stabilizująca, zapewnia specjalistyczne ułożenie, zwiększa czucie, moc i kontrolę.

Anatomiczny botek wewnętrzny Thermo Optisensor 3D, z otuliną Thinsulate® Platinium idealnie dopasowuje się do kształtu stopy i oferuje wysoki komfort cieplny.
Ponadto, buty wyposażono w system Hike Mode, umożliwiający swobodne podchodzenie.

Ten model butów oferuje możliwość wygrzania buta wewnętrznego, co zapewnia klientowi bardzo dobre dopasowanie do jego indywidualnych potrzeb.
Buty wewnętrzne są termoformowalne, zbudowane w technologii Thermo Fit, która pozwala uformować je do stopy narciarza, używając do tego celu specjalnych nagrzewnic.
Proces wygrzewania zapewnia maksymalne dopasowanie – zwiększa przede wszystkim wygodę i kontrolę nad nartami, aby jazda była zawsze komfortowa, a sterowanie niezwykle precyzyjne.


Technologie :

- Sensor Grid : Unikalna konstrukcja zewnętrzna butów z linii All Track, pozwalająca na radykalną redukcję masy buta nawet do 10%, przy tym bez straty takich cech, jak sztywność poprzeczna, precyzja i komfort. Sensor Grid to wzmocnienie, użebrowanie w kształcie szachownicy, widoczne po zewnętrznej stronie buta.

Konstrukcja :

- Hike Mode : Dźwignia z tyłu cholewki pozwala łatwo przełączać się pomiędzy pozycjami Ski i Hike. Podniesiona dźwignia odblokowuje cholewkę i ułatwia podchodzenie.