buty narciarskie FISCHER RC4 CURV XTR 120, 2020, Sanitized, Dry shield, AFZ, micro, macro
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 56%
1 925 zł

850 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK200273
Producent:
FISCHER
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
Race / All mountain
Wielkość MONDO:
26; 26,5; 27; 27,5; 28; 28,5;
Wielkość EU:
40,5; 41; 42; 42,5; 43; 44;
Szkielet w mm:
305 (26cm); 305 (26.5cm); 315 (27cm); 315 (27.5cm); 325 (28cm); 325 (28.5cm);
Flex index:
120;

Fischer RC4 Curv XTR 120 to gwiazdy narciarstwa ujawniają, że sekret jazdy curvingowej tkwi w osiągnięciu maksymalnej współpracy pomiędzy nartą, a butem.
Punkty nacisku w butach są głównym problemem w sportowych butach. Buty Fischer The Curv XTR łączą w sobie wygodę i komfort miękkich butów z maksymalnym wyzyskaniem możliwości jakie daje wyczynowy but narciarski.
Dobrze zbalansowany but możesz dodatkowo dopasować do swoich potrzeb, żeby przenosić siłę w jak najbardziej optymalny sposób i kontrolować narty w skręcie. W butach Fischer Curv zastosowano również technologię Active Fit Zone.


- Stały flex : Specjalny skład materiału (kompozytu) użytego w konstrukcji buta Fischer RC4 Curv XTR, zapewnia dokładnie taki sam flex (elastyczność) we wszystkich warunkach pogodowych.
Niezależnie od tego jaką pogodę narciarz zastanie na stoku, może być pewny, że będzie miał zawsze tak samą dobrą kontrolę nad nartami. Wszystko dzięki osiągnięciu stałej sztywności skorupy buta.

- Precyzyjne sterowanie : Nowa geometria skorupy sprawia, że od teraz możesz kontrolować skręt precyzyjnie i z użyciem optymalnej siły. Impulsy ze stopy na nartę są przenoszone z niespotykaną dotąd precyzją. But i narta Fischer RC4 Curv XTR działają jak jeden organizm.
Dodatkowo, cholewa pozwala na regulację nacisku wzdłuż pionowej osi. Oznacza to, że możesz jeszcze precyzyjniej kontrolować skręt.

- Connected Fit : Poczujesz to, jak tylko założysz buty. Idealne trzymanie i pełny komfort wyraźnie wyczuwalne już przy pierwszej przymiarce.
Skorupa i kapeć wewnętrzny zaprojektowano jako jedną całość, która uwzględnia anatomię stopy. Connected Fit oznacza pełną kontrolę na torem jazdy. Tę technologię docenią wszyscy narciarze, dla których przede wszystkim liczy się szybkość.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również