buty narciarskie damskie NORDICA NXT N1 W, TCF Performance, Primaloft, Cork fit, ACP, micro, macro ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 67%
1 875 zł

625 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK200054
Producent:
NORDICA
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
26; 26,5;
Wielkość EU:
40,5; 41;
Szkielet w mm:
305 (26cm); 305 (26.5cm);
Flex index:
105;

Buty narciarskie Nordica NXT N1 to buty dla Damskie, z linii All Mountain adresowane do narciarzy o szerokim wachlarzu umiejętności. Buty są doskonałe na każde warunki śnieżne co czyni je bardzo wszechstronnymi.

Buty wyposażone w but wewnętrzny FPF Performance Fit, który szybko i idealnie dopasowuje się do stopy. Poprzez ręcznie szyte wkładki zwiększono cyrkulację powietrza w celu lepszego utrzymania ciepła i zwiększenia komfortu. Użycie systemu Adjustable Cuff Profile pozwala na łatwą regulację szerokości cholewki, gwarantując dopasowanie do każdego rozmiaru łydki narciarza.

W bucie użyto również Wather Shield, który zintegrowany jest ze skorupą buta, chroni stopę przed wilgocią zapewniając ciepło oraz komfort. Wszystko to połączone z agresywnym wyglądem sprawia, że te buty są idealnym wyborem dla zaawansowanych narciarzy.

W butach zastosowano podeszwy o polepszonej przyczepności, tak ważne przy oblodzonej nawierzchni


Technologie :

- But wewnętrzny : FPF Performance Fit-szybko dopasowujący się do stopy, termoformowalny.

- BBF-Boot Fitters Best Friend-Aby buty były najłatwiejszymi do tuningu, Nordica dodała CUSTOMGRIDWORXi odkręcane części, sprawiając że dopasowywanie butów jest czystą przyjemnością

- Nowy but wewnętrzny-aby zwiększyć cyrkulację powietrza i utrzymać ciepło zaprojektowano ręcznie szyte wkładki bardziej komfortowe(więcej miejca na palce), ciepłe i wydajne.

- New ACP : Adjustable Cuff Profile-łatwa regulacja wielkości cholewki, gwarantuje neutralną pozycję narciarza, niezależnie od anatomii jego nóg sprawiając, że każdy dzień jazdy na nartach będzie łatwiejszy i bardziej komfortowy.

- Wather Shield-zintegrowany ze skorupą buta system całkowitej ochrony stóp przed wilgocią, zapewniając ciepło i komfort.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również